KONST / Litografier / Färglitografi 14346202
nr 1434 6202
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
2 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 67x54-70x54 cm, oramad
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:16:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius